top of page

o nás

Pop by Zuzana Kubíčková je mladá značka - první kolekci jsme představili v březnu 2018. Nicméně je to značka, která je zúročením našich zkušeností. A ty jsme čerpali od založení ateliéru v roce 2012. Pop s nezaměnitelným rukopisem Zuzany Kubíčkové nabízí nadčasový šatník pro tři generace žen a vznikl vlastně díky vám, zákaznicím. Díky vaší touze mít kromě nějakého mimořádného kusu, šatů pro výjimečnou příležitost, také něco, co budete nosit „pořád“. Žádaly jste univerzální kalhoty, sukně, topy... a tak se postupně rodila myšlenka vytvořit oděvní linii, která nabídne základ dámského šatníku.

 

Modely netrendové, nesezónní, variabilní, praktické, zkrátka takové, které v šatníku všechny potřebujeme, a které se dají nosit mnoho let. Jsou vyrobené výhradně z prvotřídních látek pocházejících z Evropy (především Itálie a Francie) a precizně propracované. Díky tomu perfektně padnou, snadno se udržují a vydrží dlouho jako nové.

 

Pop je zkratka pro „populární“, a to proto, že střihy jsou často oblíbené modely převzaté z našich předchozích kolekcí. Pop se jmenuje Pop také proto, že průběžně pořádáme pop-up story, abyste se s kolekcí mohly setkat naživo. Pop je ryze česká značka, všechny modely tvoříme s láskou a péčí v našem pražském ateliéru.  

IMG_3703.jpg
bottom of page